top of page

WEBINÁŘ ZDARMA

pondělí
21. 8. v 18 hodin

První text na stránce
CO SE NA WEBINÁŘI NAUČÍTE

Seznámíte se s hlavními obdobími a styly, které se na zobcovou flétnu hrály a hrají.


Prozradím, jak repertoár kombinovat, aby byl pestrý a lákavý pro Vás či Vaše žáky.


Ukážu Vám osvědčené skladby pro sopránovou i altovou flétnu, které jsou u žáků oblíbené a nyní je budete znát i Vy.


Dám Vám tipy, kde noty sehnat a jednoduše v Čechách objednat.

PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČEN

Pro učitele zobcové flétny (zejména pro ty, kteří studovali hru na jiný nástroj).
Přínosný může být i pro aktivní hráče na zobcovou flétnu z řad amatérů.

KDY A JAK BUDE PROBÍHAT

Živě na zoomu v pondělí 21.8. od 18 do 19 hodin.

Pokud byste se nemohli připojit v daný den, nevadí. Všichni dostanete záznam webináře.

Velmi často se bohužel setkávám s tím, že se stále hrají stejné skladby, které jsou pro mladé flétnisty zbytečně složité a navíc je ani nebaví hrát. Přitom je tak velký výběr dostupného a zajímavého repertoáru a vznikají stále další a skvěle napsané skladby.

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI MÝCH PROGRAMŮ

"Díky kurzu jsem se dozvěděla o nových autorech a získala jsem spoustu tipů na učebnice a skladby různého obsazení, stylu i obtížnosti. Jako začínajícímu učiteli mi tento kurz rozhodně pomohl, myslím si, že ale rozšířil obzory i zkušeným kolegům. Mám v plánu stoprocentně některé noty s dětmi vyzkoušet. Paní lektorka byla velice milá, snažila se zodpovědět všechny naše dotazy a co nejvíce nám pomoci."

 

Veronika Zemková

"Líbila se mi lektorčina schopnost předat cenné rady, byla to pro mě studna informací a taky zde panovala příjemná atmosféra."

Tomáš Popelka

"Ucelená přednáška vystudované flétnistky s dlouholetou praxí. V klidu domova se připojím online, načerpám inspiraci a za pár hodin si odnesu vědomosti, které mi ušetří nekonečný čas věnovaný samostudiu nebo pracovní soboty na DVPP. Pokud něco nepoberu napoprvé, mám možnost se k videím vrátit."

Julie Glosová

"Líbilo se mi Vaše nadšení a získal jsem mnoho doporučení na kvalitní notový materiál. Především impuls si nový notový materiál opravdu objednat, ne jen jej hledat. Potvrzení kvality již známých publikaci a hlavně pozitivní energie, která z vás přímo čiší!"

Marek Bukovjan

"Odporučila by som ho kvôli novým informáciám, aj super priebehu (online, ktorý mi veľmi vyhovuje)."

 

Andrea Adamcová

"Kurzy Martiny Komínkové, jsou vždy přehledné, konkrétní, z praxe. Ví o čem mluví. Martina je moc sympatická, příjemná, vstřícná, lidská. Vždy se snaží pomoci s danou problematikou."

Ema Gruberová

KDO PRO VÁS WEBINÁŘ PŘIPRAVIL

MgA. Martina Komínková, dipl. um.


Jsem profesionální hráčka a lektorka hry na zobcové flétny. Baví mě vytvářet vlastní a originální projekty, věnuji se také improvizaci a vlastní tvorbě.
​Flétnová studia v zahraničí se špičkovými profesory byla pro mne jedinečnou zkušeností, ze které stále čerpám a s radostí předávám dalším.
Flétnu učím přes 20 let na ZUŠ a přes 10 let na brněnské konzervatoři. Od roku 2021 pořádám kurzy online, ve kterých se můžete naučit nejen techniku hry, improvizovat, ale hlavně načerpat novou motivaci, aby vás hraní či učení bavilo.

Martina online výuka 01_edited_edited.jpg

Pojďte objevit kolik úžasných skladeb lze na flétny hrát. 

Stejně jako bylo již mnoho pedagogů flétny před Vámi, i Vy budete překvapeni, jak pestrý a bohatý je repertoár pro zobcové flétny. 

 

Na webináři získáte nejen přehled repertoáru, ale také se dozvíte, jak se zorientovat a vybrat z velké nabídky notových materiálů to pravé pro své žáky.

Ochrana osobních údajů.   I   Všeobecné obchodní podmínky.

© 2023 Pro Martinu tvořeno s radostí a láskou.

bottom of page